USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Yalnızca keskin gözlüler tarafından yapılabilen zeka testi! 7 saniyede farklı olan fili bul

Ara bul türündeki zeka testinde birçok fil görünmektedir. Bu fillerden bir tanesi diğerlerinden farklıdır. Farklı olan fili bulmanız için 7 saniye süreniz bulunmaktadır. Keskin gözlü ve dikkatli biriyseniz verilen sürede testi çözersiniz.

Yalnızca keskin gözlüler tarafından yapılabilen zeka testi! 7 saniyede farklı olan fili bul
07-06-2023 17:53
Google News

Ara ÖZETİ| ve bul türünde hazırlanan zeka testinde gözlem becerinizi ölçebilirsiniz. Ayrıntılara karşı ne kadar dikkatli olduğunuzu görebileceğiniz zeka testinde keyifli anlar yaşamaya hazır olun! Hazırlanan zeka testi görselindeki farklı olan fili 7 saniyede bulmanız gerekmektedir. Hazırsanız, süreniz başladı!

YALNIZCA KESKİN GÖZLÜLER TARAFINDAN YAPILABİLEN ZEKA TESTİ

IQ testi görseli dikkat geliştirme ve gözlem becerisi kuvvetlendirmede oldukça etkilidir. Yukarıda hazırlanan görselde yukarıdan aşağıya 10 sıra sağdan sola da 16 tane fil sıralanmıştır. Toplam 160 tane filin arasında farklı olanı bulmanız gerekmektedir.

7 SANİYE SÜRENİZ VAR

Bu fillerin arasında değişik olanı görmeniz için 7 saniye süreniz bulunmaktadır. Süre bir yandan ilerlerken testteki başarınız bilişsel yetenekleriniz, dikkat ölçünüz ve ayrıntılara verdiğiniz öneme göre farklılaşacaktır.

OLAĞANÜSTÜ BECERİLERE SAHİP OLANLAR BELLİ OLACAK

Yalnızca olağanüstü becerilere sahip olan bireylerin zorlanmadan testi çözebilmektedir. Bu nedenle dikkatli olmalı ve süreyi kaçırmamalısınız. Farkındalık seviyeniz ile farklı olanı bulma hızınız ortaya çıkacaktır. Hadi acele edin. Artık son saniyelere geldik.

975'lerin arasındaki 973'ü 5 saniyede gören neredeyse yok! Kartal gözlü olduğunu düşünenlerin kendini kanıtlayacağı zeka testi975'lerin arasındaki 973'ü 5 saniyede gören neredeyse yok! Kartal gözlü olduğunu düşünenlerin kendini kanıtlayacağı zeka testi

FARKLI OLAN FİLİ BULABİLDİNİZ Mİ?

Verilen sürenin sonuna geldik. Eğer 7 saniyede farklı olan fili görebildiyseniz oldukça dikkatli ve yetenekli birisiniz. Bulamayanlar için doğru cevabı yukarıya bırakıyoruz.

Şimdi itiraf vakti... Siz farklı olan fili görebildiniz mi? Gördüyseniz kaç saniyede? Yorumlara yazarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

9 saniyede yaban mersinleri arasındaki karıncayı bul! Zeka testi ile dikkatinizi ölçün9 saniyede yaban mersinleri arasındaki karıncayı bul! Zeka testi ile dikkatinizi ölçün


Editor : Şerif SENCER
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TEKNOLOJİ TÜMÜ
iPhone 15 Pro Max kutu açılımı!
iPhone 15 Pro Max kutu açılımı!

Bugün itibarıyla ABD ve Avrupa'da satışa çıkan Apple'ın en güçlü telefonu iPhone 15 Pro Max kutu açılımı sizlerle.

ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Hangi spor etkinliklerini izlemeyi tercih edersiniz?
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu