USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1 Gebze- Orhangazi- İzmir otoyolunun üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları yapılacaktır. Ulaşım tek şeritten sağlanacak olup sürücülerin trafik işaret işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
2Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolunun Yılankale Kavşağı ile Ceyhan Kavşağı arasında üstyapı onarım çalışmaları kapsamında Osmaniye istikameti trafiğe kapatılarak, trafik akışı Adana istikametinde iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3 İzmir Çevre Yolu Bornova-Çeşme otoyolunun Otogar kavşağı dönüş kolunda Aydınlatma direklerinin demontaj-montaj işlerinin yapılması amacıyla 27.05.2024 ile 03.06.2024 tarihleri arasında gece 23:00 ile 05.00 sabah saatlerinde trafiğe kapatılarak yapılacaktır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
4Ermenek-Mut yolunun 10-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
5Zonguldak İl Sınırı-Mengen-Yeniçağa yolunun 11-12.km.leri arasında Taş Duvar yapım çalışmaları nedeniyle Yeniçağa-Mengen-Zonguldak istikametinde çalışma yapılan kesimde trafik tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Nevşehir-Aksaray yolunun 30-42.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Isparta-Antalya yolunun 32.km.sinde sanat yapıları çalışmaları nedeniyle Antalya-Isparta geliş istikameti trafiğe kapatılacak olup, ulaşım bölünmüş yolun Antalya gidiş istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Çamlıhemşin Ayder yolunun 32-34. km. leri arasında yapılmakta olan yol yapım çalışması nedeniyle trafik kısa sürelerle ulaşıma kapatılmak suretiyle tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Samsun-Ankara yolunun 30-40. km.leri arasında (Çaklallı Mevkii-Kavak İlçesi arası) muhtelif kesimlerde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Diyarbakır-Mardin yolunun 13-15.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
Yerel Seçimlerde Hangi Partiyi Güçlü Buluyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu