USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Süleyman Hilmi Tunahan cemaatinin Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararına cemaat içinden tepki

Süleyman Efendi’nin talebesi Adalet Partisi eski Balıkesir Milletvekili Müftü Hüsnü Yılmaz, cemaati yanlış yönlendirdiğini söylediği Alihan Kuriş'e tepki göstererek “Bu vebalin altından kalkamazsın” uyarısı yaptı.

Süleyman Hilmi Tunahan cemaatinin Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararına cemaat içinden tepki
21-05-2023 13:18
Google News

Süleymancılar cematinin lideri Alihan Kuriş'in "Erdoğan'ı desteklemiyoruz" açıklamasına Süleyman Efendi’nin talebesi Adalet Partisi eski Balıkesir Milletvekili Müftüsü Hüsnü Yılmaz'dan sert tepki geldi.

“BU VEBALİN ALTINDAN KALKAMAZSIN”

"Daha önce kardeşlerimizi İstanbul'da şaşırttı" diyerek Alihan Kuriş'i eleştiren Hüsnü Yılmaz "Milyonlarca kardeşimizi küfre yönlendirmenin vebalinin atından kalkamazsın. Bu sefer işin sabrı kalmadı çünkü PKK ile altı ok, İngiliz, Amerika, Fransa birleşti. Bütün küfür kuvvetleri birleşti. hala sabredersek bize de millet arkamızdan beddua edecek." dedi.

ÜSTADIN SÖZÜYLE ALTI OK UYARISI

Yılmaz cemaate İslam konusunda CHP tehdidini şu sözlerle aktardı;

Hazreti üstadımızın bir tek cümlesini söyleyeyim onunla bitireyim. Üstad "Bu altı ok var ya, bu imanın altı şartına karşı uydurulmuş ve tanzim edilmiştir. Bu altı okla imanın altı şartı yok edilecektir. İmanın esaslarına saplanacak oklardır. Bunlara oy vermek şöyle dursun. En ufak bir muhabbet besleyende iman ve İslam bulunmaz." buyurmuştur. 

"GEÇMİŞ SEÇİMLERDEKİ HATANIN BİN MİSLİ ŞİMDİ YAPILDI"

Süleyman Efendi’nin talebesi Adalet Partisi eski Balıkesir Milletvekili Müftüsü Hüsnü Yılmaz'ın açıklamaları şu şekilde;

Sevgili Mahmud'um Alihan Kuriş denilen adam ne hale getirdi teşkilatı. Rus gavuruyla ABD gavuru birleşseydi kursları bu kadar feci duruma getiremezdi. Herkes kursa saldırıyor. Şimdi bu seçimden sonra bilhassa kurstan talebelerini çekiyorlar. Yardım zaten kesildi. Ama işin en kötü tarafı ne biliyor musun? PKK'ya 6 oka oy verdirmek suretiyle İngiliz gavurunun planladığı ABD kafirlerinin de beraber olduğu bütün şer güçlerinin birleştiği bir yere alenen oy verdirtti ve böylece geçmiş seçimlerdeki hatanın bin misli belki bir milyar misli daha tehlikelisini yaparak utanmadan sıkılmadan kardeşlerimizi küfre sevk etti. Kısacası ne din kalır ne iman.

"MILYONLARIN HAKKINI ÜZERİNE ALDIN"

PKK'ya 6 okun altına imza atacak mühür basacak kişi Müslüman da olmaz, nikahı da gider, dini de gider, Ebu Cehilin yanında yerini alır, bu kesin! Kaytaran Alihan kendini manevi mesuliyetten kurtaracağını zannediyor. kendi yaptığı günah bir tarafa boğazına kadar yoruldu da şimdi milyonlarla kardeşimizi küfre hizmet ettirmekle milyonların hakkını üzerine aldın. Bunu hesabını nasıl vereceksin. Bunun tövbesi de olmaz. ne kadar tövbe etse milyonların günahının altından kalkamaz. Bizim pırlanta gibi bir vilayetimiz olan hazreti üstadımızın kemal ağabeyin "Bizim Antalya" dediği yeri solcuların durağı yaptı. PKK'nın merkezi yaptı. O kadar ilerideyken sağ şimdi sol ileri geçti.

İstanbul'da İmamoğlu'nu belediye reisi yapacağım diye kardeşlerimizi şaşırttırdı. İstanbul'da kardeşlerimize sola oy verdirtti. İstanbul'da bu vebalin altından kalkmak mümkün mü. Hazreti üstadımızın bir tek cümlesini söyleyeyim onunla bitireyim. Üstad "Bu altı ok var ya, bu imanın altı şartına karşı uydurulmuş ve tanzim edilmiştir. Bu altı okla imanın altı şartı yok edilecektir. İmanın esaslarına saplanacak oklardır. Bunlara oy vermek şöyle dursun. En ufak bir muhabbet besleyende iman ve İslam bulunmaz." buyurmuştur. 

"BU SEFER İÇİN SABRI KALMADI"

Haydi bildiklerini yapsınlar. Ben şu yaşlı halimle ölmeden bunları söyleyebildim. Daha önce söyleyecektim ama biraz sabır mı etsek dedik. Bu sefer işin sabrı kalmadı çünkü PKK ile altı ok, İngiliz, Amerika, Fransa birleşti. Bütün küfür kuvvetleri birleşti. Hala sabredersek bize de millet arkamızdan beddua edecek. Elhamdülillah o bedduadan kurtulduk. Şimdi millet arkamızdan rahatlıkla dua edebilir. 


Editor : Şerif SENCER
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.idrak34.com&t=1686261002
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

TEKNOLOJİ TÜMÜ
Mark Zuckerberg, Apple Vision Pro'yu küçümsedi! İşte tüm açıklama
Mark Zuckerberg, Apple Vision Pro'yu küçümsedi! İşte tüm açıklama

Geçen hafta WWDC 2023 sunumunda ortaya çıkan Apple Vision Pro, Mark Zuckerberg tarafından ateşe tutuldu. İşte tüm açıklamaları...

ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
TAKIMOPuanAV.
1Galatasaray3688+56
2Fenerbahçe3680+45
3Beşiktaş3678+42
4Adana Demirspor3669+31
5Başakşehir FK3662+17
6Trabzonspor3657+10
7Fatih Karagümrük3651+12
8Konyaspor3651+8
9Kayserispor3647-6
10Kasımpaşa3643-16
11MKE Ankaragücü3642-10
12İstanbulspor3641-16
13Antalyaspor3641-9
14Sivasspor3641-8
15Alanyaspor3641-16
16Giresunspor3640-18
17Ümraniyespor3630-17
18Gaziantep FK3625-41
19Hatayspor3623-64
ANKET TÜMÜ
En çok hangi sosyal medya platformunu kullanıyorsunuz?
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu