USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Teknoloji

OPPO'dan Karma Gerçeklik Gözlüğü: MR Glass! - Webtekno

OPPO, geliştiriciler için tasarladığı karma gerçeklik gözlüğü MR Glass'ı duyurdu. Üst düzey teknolojilerle donatılan gözlük, geliştirici ekiplerin uygulama ve oyun geliştirmeleri için kullanılacak.

OPPO'dan Karma Gerçeklik Gözlüğü: MR Glass! - Webtekno
01-06-2023 17:27
Google News

Sanal ÖZETİ| ve artırılmış gerçeklik dünyası, son dönemlerde Apple'a odaklanmış durumda. Çünkü şirket, 5 Haziran'da başlayacak WWDC 2023 etkinliklerinde ilk karma gerçeklik gözlüğünü resmen tanıtacak. İşte tüm bunlar yaşanırken Çin'den beklenmeyen bir hamle geldi. Teknoloji şirketi OPPO, Augmented World Expo etkinlikleri kapsamında karma gerçeklik gözlüğü "MR Glass"ı duyurdu. Ancak son kullanıcı, ne yazık ki bu ürüne erişemeyecek.

OPPO MR Glass, etkileyici özellikleri bulunan bir kit olarak karşımıza çıktı. Meta'nın karma gerçeklik gözlüğü Quest 2'ye oldukça benzeyen kit, Qualcomm'un Snapdragon XR2+ platformu tarafından destekleniyor. Ön kısmında bir çift RGB kameraya ev sahipliği yapan karma gerçeklik gözlüğü, 120 Hz tazeleme oranı vadediyor. OPPO'nun SUPERVOOC hızlı şarj sistemine sahip olan gözlük, kalp atış hızı algılama sensörlerini de içeriyor.

OPPO MR Glass, geliştiriciler için tasarlandı

OPPO MR Glass

OPPO MR Glass'ın son kullanıcıya ulaşmayacağından bahsettik. Bunun nedeni, karma gerçeklik gözlüğünün geliştiriciler için tasarlanmış olması. Ürünü satın alan geliştiriciler, bu kit ile sanal veya artırılmış gerçeklik desteğine sahip uygulama veya oyunlar tasarlayabilecekler. OPPO MR Glass aracılığıyla geliştirilen uygulama veya oyunlar ise Meta veya Apple gibi markalara ait karma gerçeklik gözlükleriyle deneyimlenebilecek.


Editor : Şerif SENCER
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.idrak34.com&t=1695609003
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

TEKNOLOJİ TÜMÜ
Dünyaya çarpacağı beklenen asteroitten alınan örnekler dünyaya ulaştı
Dünyaya çarpacağı beklenen asteroitten alınan örnekler dünyaya ulaştı

ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA) tarafından gönderilen uzay aracı Osiris-Rex, Bennu adlı asteroidden numuneler alarak 7 yıl süren yolculuğunu tamamladı ve Dünya'ya döndü. Osiris-Rex ekibindeki bilim insanları, Bennu'nun gelecekte Dünya yörüngesine yaklaşabileceğini ve Eylül

ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Hangi spor etkinliklerini izlemeyi tercih edersiniz?
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu