USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Önce dövdüler sonra tecavüz ettiler! Dayı ve ağabeyden genç adama iğrenç tuzak

Ankara Etimesgut'ta yaşayan Recep Köseli, 4 yıllık kız arkadaşının ailesi tarafından adeta kabusu yaşadı. Genç kızın ailesi gençlerin ilişkisini öğrenince olaylar başladı. Show Haber'e konuşan Köseli, "Ailesi sevgili olduğumuzu öğrendikten sonra tehdit etti. Kızla hiç

Önce dövdüler sonra tecavüz ettiler! Dayı ve ağabeyden genç adama iğrenç tuzak
24-08-2023 10:02
Google News
Ankara ÖZETİ| Etimesgut'ta yaşayan Recep Köseli, 4 yıllık kız arkadaşının ailesi tarafından adeta kabusu yaşadı. Genç kızın ailesi gençlerin ilişkisini öğrenince olaylar başladı. Show Haber'e konuşan Köseli, "Ailesi sevgili olduğumuzu öğrendikten sonra tehdit etti. Kızla hiçbir şekilde görüştürmediler. Kız bana mesajlar attı 'Beni dövüyorlar, bana yardım et' diye. Ondan sonra kendisine hiçbir şekilde ulaşamadım." dedi.Abone ol

Ankara Etimesgut'ta yaşayan Recep Köseli, 4 yıllık kız arkadaşının ailesinden korkunç iddialarla şikayetçi oldu. Adliye çıkışında bir video çekerek sesini duyurmaya çalışan 21 yaşındaki genç, sevgilisinin dayısı ve ağabeyi tarafından dövüldüğünü, soyulduğunu ve video kaydına alınarak cinsel istismarda bulunulduğunu iddia etti. Saldırganların "Bizde namus böyle kapatılır" dediğini belirten Köseli, sesinin duyulmasını istiyor.

21 yaşındaki genç, bir gün kız arkadaşıyla buluşacağı tuzağıyla aile tarafından kandırıldı. Söz konusu buluşmayı üstelik genç kızın dayısı organize etmişti. İki genç parkta sohbet ederken dayı onları aracına davet etti.

Zorla arabaya bindirdiler

"Dışarıda hava çok sıcak. Gel arabada klima var orada oturalım" derken iddiaya göre Köseli o teklifi reddederken, bir anda ortaya çıkan genç kızın ağabeyi zorla Köseli'yi araca bindirdi.

Dövdüler, sövdüler...

Genç adamı, öfkeli ağabey ve dayı ıssız bir araziye getirdi. Önce dövmeye başladılar sonra da soydular. Daha sonra da video kaydına girerek genç adama cinsel istismarda bulundu.

"Bizde namus böyle kapatılır" diyen iki saldırgan Köseli'yi sevgilisinin babasına da götürüp dövdürdü. Bir kez daha ıssız alana götüreceklerdi ki genç adam, arabanın sağ arka kapısından atlayarak kaçtı.

Genç adam hemen soluğu Emniyet'te aldı. Şikayeti üzerine sevgilisinin babası, ağabeyi ve dayısı gözaltına alındı. Ancak ifadelerinin ardından karakolda serbest bırakıldılar.

Herkese rezil oldum

Psikolojisinin bozulduğunu anlatan genç adam bir an önce adaletin tecelli etmesini isterken "İşimi bıraktım. Bu sene okuluma da gitmeyeceğim. Herkese rezil oldum. Sesimin duyulmasını istiyorum" diye konuştu.


Editor : Şerif SENCER
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TEKNOLOJİ TÜMÜ
Havayı ısıtıp, soğutup, temizleyen cihaz! Philips Air Performer 3in1 inceleme!
Havayı ısıtıp, soğutup, temizleyen cihaz! Philips Air Performer 3in1 inceleme!

Evin havasını değiştire Philips Hava Temizleyici incelemesi ile sizlerleyiz. Philips Air Performer 8000 serisi ne sunuyor?

ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
Hangi spor etkinliklerini izlemeyi tercih edersiniz?
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu