USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Sadece dâhilerin 10 saniye içinde çözebildiği zeka testi: Resimdeki adamı bul

Bir tek dâhilerin çözdüğü zeka testi ile karşınızdayız. Siz de bu tür IQ testler çözerek kendinizi kanıtlamak ister misiniz? Bu zeka testinde gizli bir adam yüzü vardır. Adam yüzünü verilen sürede görmek de kişilerin dikkatine göre değişiklik göstermektedir. Sadece dâhile

Sadece dâhilerin 10 saniye içinde çözebildiği zeka testi: Resimdeki adamı bul
03-06-2023 17:53
Google News

Zeki ÖZETİ| olduğunu düşünenler ve yüksek zekaya sahip olduğuna inanların kolaylıkla yapabileceği bir IQ testi hazırladık. Sadece çok dikkatli insanlar, resimde bulunan adam yüzünü verilen sürede görebiliyor. Dikkatliyseniz ve ayrıntıları görebiliyorsanız hazırlanan bu zeka testini çözmek sizin için oldukça kolay olacak. O zaman, resimdeki adam yüzünü 10 saniyede bulabilecek misiniz?

RESİMDEKİ ADAM YÜZÜ NEREDE?

Karşınızda duran resim bir optik illüzyondur. Çalışmalar sonucunda ortaya çıkan optik illüzyon; bir nesnenin veya çizimin beynin algılama biçimine meydan okur.  Normal bir insan beyni, nesnelere veya görüntülere farklı bakabilir veya her açıdan farklı algılar oluşturabilir. Optik illüzyonlar, olayları nasıl algıladığınızı ortaya çıkartır. Aynı zamanda psikanalizin bir parçasıdır. Bu resim de zekice tasarlanmış ve içinde bir adamın yüzü gizlenmiştir.

İş yeri kişilik testi: İş hayatında siz nasıl birisiniz?İş yeri kişilik testi: İş hayatında siz nasıl birisiniz?

Hayalinizdeki ev, kişiliğinizi yansıtıyor! Seçtiğiniz ev kişiliğiniz hakkında ne diyor?Hayalinizdeki ev, kişiliğinizi yansıtıyor! Seçtiğiniz ev kişiliğiniz hakkında ne diyor?