USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Teknoloji

Elon Musk'tan Tesla Steam Entegrasyonu ile İlgili Açıklama

Tesla'nın Steam entegrasyonu ile ilgili bir gelişme yaşandı. Elon Musk, daha önce Ağustos 2022 demesine rağmen gerçekleşmeyen Steam entegrasyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Elon Musk'tan Tesla Steam Entegrasyonu ile İlgili Açıklama
14-09-2022 23:34
Google News

Piyasaya ÖZETİ| sürdüğü elektrikli otomobillerle sektörde adeta devrim başlatan Tesla, 2022'nin başında dikkat çeken bir mesele ile gündeme gelmişti. Yapılan açıklamaya göre Tesla otomobiller, Steam entegrasyonuna kavuşacaktı. Tesla sahipleri, bu entegrasyon sayesinde arabalarında Steam'deki oyunlara ulaşabileceklerdi. Bundan kısa bir süre önce konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elon Musk ise entegrasyon işlemlerinin Ağustos 2022'de tamamlanacağını ve kullanıcıların, Steam'e ulaşabileceklerini söylemişti.

Ancak böyle bir şey gerçekleşmedi. Tesla, geçtiğimiz ay boyunca konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Tesla sahiplerinden de özelliğin kullanılabilir olduğuna dair tek bir bilgi bile gelmedi. Ancak bu meseleyi unutmayan bir Twitter kullanıcısı vardı. O kullanıcı, Elon Musk'ın Twitter'daki bir paylaşımını yanıtlayarak entegrasyonun ne durumda olduğunu sordu. Bu paylaşımı gören Elon Musk, dikkat çeken bir açıklama yaptı.

"Daha bugün test ettim!"

Tesla

Elon Musk' tarafından yapılan açıklamada, özelliğin hala test aşamasında olduğu belirtildi. "Daha bugün test ettim!" şeklinde bir cümle kuran milyarder iş insanı, gecikmenin nedenlerine değinmedi. Bununla birlikte, sürecin ne zaman tamamlanacağına ilişkin bir şey de söylemedi

www.idrak34.com


Editor : Şerif SENCER
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TEKNOLOJİ TÜMÜ
sahibinden.com Nasıl Kuruldu? - Webtekno
sahibinden.com Nasıl Kuruldu? - Webtekno

sahibinden.com, bugün ülkedeki en popüler siteler arasında. İnsanların, bazen sadece hobi için açıp ilan baktıkları bu site, her gün on milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Yıllardır değişmeyen ziyaretçi kitlesiyle en iyiler arasına giren bu sitenin hikâyesini de merak

ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
Hangi spor etkinliklerini izlemeyi tercih edersiniz?
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu