USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Buket Aydın stüdyoyu neden terk etti? Buket Aydın'ın programda taktığı saat ne kadar?

Geçtiğimiz gün TV100'de bir programda tartışma yaşayan gazeteci Buket Aydın stüdyoyu terk etmişti. Bu durum üzerine vatandaşlar Buket Aydın stüdyoyu neden terk etti sorusuna yanıt ararken Buket Aydın'ın programda taktığı saatin ne kadar olduğu merak konusu oldu.

Buket Aydın stüdyoyu neden terk etti? Buket Aydın'ın programda taktığı saat ne kadar?
10-07-2024 15:32
Google News

Bugüne ÖZETİ| kadar katıldığı televizyon programlarıyla adından söz ettirmeyi başaran başarılı sunucu Buket Aydın, yakın zamanda TV100'ün "Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade" prgoramında Şaban Sevinç ile arasında tartışma gerçekleşti. Sonrasında Buket Aydın stüdyoyu terk etti. Peki, Buket Aydın stüdyoyu neden terk etti?  Buket Aydın'ın programda taktığı saat ne kadar?

BUKET AYDIN STÜDYOYU NEDEN TERK ETTİ?

Buket Aydın ile Şaban Sevinç arasında canlı yayında tartışma yaşandı. Aralarındaki diyalog şu şekildeydi;

Şaban Sevinç'in "Parayla pek çok şeyi satın alabilirsin, pahalı saat alabilirsin ama CHP delegesi satın alamazsın, kredi kartıyla saat almaya benzemiyor bu" bu sözlerine yanıt olarak Buket Aydın, "Ben kredi kartıyla saat almadım" dedi.

Sevinç'in yanıt olarak "Sana demiyorum" demesine rağmen Aydın, "Kime diyorsun? Seni kim böyle yönlendiriyor, şov yapma, haddini bil. Bu adam çok saygısız ve terbiyesiz bir insan, ben bu yayını terk ediyorum. Ben bu kadar rezil, seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem" dedi ve yayını terk etti.

ŞABAN SEVİNÇ NEDEN ÖZÜR DİLEDİ?

Buket Aydın stüdyoyu terk etmesi üzerine Şaban Sevinç yanlış anlaşılmasından dolayı Buket Aydın'dan özür diledi.

ÖZRÜNÜ KABUL ETMEDİ

Buket Aydın, kişisel sosyal medya hesabından konuya dair açıklama yaptı. Aydın, Şaban Sevinç'in özrünü kabul etmediğini belirterek, "Bu akşam yayının başından bu yana bu şahsın saldırılarına maruz kaldım. Onunla aynı fikirde olduğum anlar dahil olmak üzere bana sesini yükseltip küçümser bir tavırla konuştu. Sürekli bana 'sen' diye hitap etti. Defalarca 'Ben size diyorum' dememe rağmen bana 'sen' dedi. 'Anlattıklarımı anlayamıyorsunuz' diyerek gerizekâlı imasında bulundu. Hepsine sustum. Ama bir ulusal kanalda adeta Twitter trolü gibi defalarca öyle olmadığını, yalan olduğunu anlattığım birtakım saçmalıklar üzerinden beni susturmaya çalışmasına müsaade edemezdim. Son olarak bu şahsın özrünü asla kabul etmediğimi ifade etmek istiyorum." dedi.

Buket Aydın programda taktığı saat

BUKET AYDIN'IN PROGRAMDA TAKTIĞI SAAT NE KADAR?

Buket Aydın'ın gün geceki programda taktığı saatin fiyatı 88 bin dolar (2.893.462,88 Türk Lirası) olduğu söyleniyor.


Editor : Şerif SENCER
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TEKNOLOJİ TÜMÜ
Okyanusa Düşen Apple Watch, 1 Yıl Sonra Çalışır Hâlde Bulundu
Okyanusa Düşen Apple Watch, 1 Yıl Sonra Çalışır Hâlde Bulundu

Jared Brick isimli bir Amerikalı adam, Apple Watch'ını Karayipler'de okyanusta kaybetmişti. Ancak Apple'ın "Bul" uygulaması sayesinde 1 yıldan fazla bir süre sonra ona tekrar ulaştı.

ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
Türkiye'de En Önemli Gündem Maddesi Sizce Hangisi?
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu