USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Teknoloji

Bilim kurgu temalı System Shock Remake çıkış yaptı

Bilim kurgu temalı System Shock Remake, Steam ve Epic Games üzerinden satışa çıktı.

Bilim kurgu temalı System Shock Remake çıkış yaptı
01-06-2023 11:02
Google News

Birkaç ÖZETİ| ay önce erteleme ile gündeme gelen System Shock Remake, ilk olarak 1994 yılında çıkış yaptı. Orijinal oyundan farklı olarak yeni oyunda klasik oynanış yerini geliştirilmiş bir oynanışa bırakıyor. Yeni performans artışıyla yüksek çözünürlüklü görüntü, güncellenmiş kontroller ve iyileştirilmiş bir arayüz ile bizleri karışılıyor.

OYUN ÇIKIŞ YAPTI

Oyun Steam ve Epic Games üzerinden 399 TL'ye satın alınabiliyor. System Shock Remake bilim kurgu odağında nişancı aksiyon oyunu olarak kategorize ediliyor.

Oyun şu şekilde tanımlanıyor:

System Shock, kült oynanış deneyimini yepyeni yüksek çözünürlüklü görseller, güncellenmiş kontroller, revize edilmiş bir arayüz ve tamamen yeni sesler ve müzikle birleştiren, 1994'te çığır açan orijinalinin tam teşekküllü bir yeniden yapımıdır. Hatta oyun dünyasının en ikonik kötülerinden biri olan SHODAN'ın orijinal seslendirme sanatçısına bile sahip. Gelmiş geçmiş en harika ve etkileyici oyunlardan birinin yeniden doğuşuna tanık olun.


Editor : Şerif SENCER
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TEKNOLOJİ TÜMÜ
Açık deniz karakol gemileri ile ilklere imza atıldı
Açık deniz karakol gemileri ile ilklere imza atıldı

Türkiye'nin denizlerdeki hak ve menfaatlerini etkin şekilde korumak amacıyla yürütülen Açık Deniz Karakol Gemisi Projesi, Türk savunma sanayisi açısından ilkleri barındırıyor.

ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Hangi spor etkinliklerini izlemeyi tercih edersiniz?
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu